Naše služby

V našem týmu naleznete kromě odborníků na šetrnou dopravu také urbanisty, architekty a experty na práci s veřejností. Díky zkušenostem ze zahraničí přinášíme do Česka nové metody práce a vyzkoušená funkční řešení.
Tématu šetrné dopravy a kvalitních veřejných prostor se v Nadaci Partnerství věnujeme dlouhodobě. Nahlédněte pod pokličku toho nejlepšího, co nám přinesly dlouholeté zkušenosti na samostatném webu prostranstvi.cz. Inspirujte se příklady dobré praxe, vyzkoušejte své znalosti formou e-learningu nebo si vyberte z aktuální nabídky vzdělávacích akcí. 

 

ŠETRNÁ DOPRAVA

Téma zklidňování dopravy je velmi aktuální. Nabízíme chytrá řešení problémů s dopravou ve vaší firmě, instituci nebo obci. Zabýváme se tématy dostupnosti, šetrné mobility a bezpečnosti dopravy a naše služby staví na patnáctileté zkušenosti a databázi dopravních řešení Nadace Partnerství.
Hledejte s námi řešení pro šetrnější dopravu:
Plány mobility
Bezpečné cesty do škol

 

KVALITNÍ VEŘEJNÉ PROSTORY

Prostory pod širým nebem, kde si užíváme společnosti jiných lidí, setkáváme se nebo jen tak posedíme. Každá obec taková prostranství potřebuje.

Vyberte si z naší nabídky:
Komunikace a zapojování veřejnosti
Analýza a návrh prostranství
Prostory Express
Strategie pro veřejná prostranství

Naše zkušenosti jsme shrnuli také v publikaci Prostory, která má posloužit jako praktický průvodce pro všechny, kteří se chystají měnit nebo nově vytvářet veřejná prostranství ve městech.

 

PROGRAM ROZVOJE OBCE

Chybí vašemu městu nebo obci dlouhodobá strategie rozvoje? Chcete vytvořit dokument, který vychází z klíčových potřeb obyvatel? Ukážeme vám, že strategické plánování není pouze záležitostí městského úřadu a radnice. Při efektivním zapojení veřejnosti s vámi připravíme takové projekty, které vaší obci nebo městu přinesou skutečnou změnu.
Program rozvoje obce

 

CESTOVNÍ RUCH

Zaměřujeme se na šetrnou turistiku. Myslíte si, že žijete nebo pracujete v atraktivní destinaci, ale nevíte, jak ji prodat? Pomůžeme vám přiblížit výjimečnost místa a představit ji návštěvníkům i místním lidem. Pomůžeme vám váš skvělý nápad realizovat. Pomůžeme vám získat informace o návštěvnících a do místa přivést více turistů a zákazníků. Navrhneme pro vás atraktivní turistický produkt.
Vyberte si z naší nabídky:
Sčítače cyklistů a pěších
Interpretace místního dědictví
 
23.8.2016

Tradičně v rámci Evropského týdne mobility, 20. září, se uskuteční konference při příležitosti vyhlášení výsledků soutěže Cesty městy.

 
 
generální partner