skoda-(1).pngŠkoda Auto si v ekonomice České republiky udržuje výjimečné postavení jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů a vývozců. V rámci svých sponzorských aktivit se rovněž zaměřuje na projekty na zvýšení bezpečnosti silničního provozu, čehož příkladem je generální partnerství soutěže Cesty městy.


logo_moderniobec.pngModerní obec je odborný časopis zabývající se otázkami řízení, správy, ekonomiky měst a obcí, komunálních a technických
služeb, životního prostředí, mezinárodní spolupráce a rozvoje infrastruktury i regionů. 


cdv-logo.pngZákladním posláním CDV je výzkumná, vývojová a expertní činnost s celostátní působností pro všechny obory dopravy, veřejný i komerční sektor a zajišťování servisních činností pro MD a další orgány a organizace státního, veřejného i soukromého sektoru.


dopravni-inzenyrstvi-(1).pngČasopis Dopravní inženýrství se zabývá především bezpečností dopravy a další související dopravně inženýrskou problematikou, například pěší a cyklistickou dopravou, otázkami zklidňování dopravy, problematikou evidence dopravních nehod, dopravními průzkumy, vlivem dopravy na životní prostředí a dalšími otázkami. Publikují zde odborníci z České republiky i ze zahraničí.


zoner-logo.pngZoner Photo Studio připravuje softwarová divize společnosti ZONER software, a.s. Ta je významným producentem a distributorem softwaru a také předním poskytovatelem internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. 


 
23.8.2016

Tradičně v rámci Evropského týdne mobility, 20. září, se uskuteční konference při příležitosti vyhlášení výsledků soutěže Cesty městy.

 
 
generální partner